Kedim Kusuyor

Elifsirinn

Arkadaşlar merhaba kedimi daha dün sahiplendim 2-2,5 aylık kuru mama aldık sevmedi yemedi şuan idareten yaş mama yediriyorum yiyiyor yaş mamasını ama daha sonra kusuyor ilk öğlen saatlerinde kusmuştu mamasını katı bir şekilde bütün bir şekilde şuan bir daha kustu biraz sıvıydı ama yine parçalar vardı ve bunu yazarken bir daha kustu bu sefer komple sıvı çok korkuyorum telaşlandım ne yapmam gerek

4 CEVAP

Denizzzzzz

Kusmuğa dikkat edin parazit olabilir pazazit varsa aşılatın eğer parazit yani solucan yoksa midesini üşütmüşte olabilir ama yarında devam ederse bir veterinere gidin derim.çok geçmiş olsun

sezind

Evet kusmuğunda oynayan bir şeyler yani parazit var mı?

PERIveLIDYA

Hiç aşı yaptırdınız mı kedinize? İç parazit aşısı normalde 1,5 aylıkken yapılır.

Denizzzzzz

Yeni aşılandıysa bu normal endişelenmeyin ama eğer aşılı değilse hemen iç parazit aşıso yaptırın