Merhaba.lütfen Biri Cevap Yazsın Kedim Parazit Kustu

Zipziphanim

Merhabalar lütfen yardım edin cok kötüyümBenim kızım 2.5 aylık onu sokakta buldum.benim bulduğum da 1 aylık tı.kedi nezlesi olmuş.Hemen veterinere götürdüm.antibiyotik,bağışıklık iğnesi ve vitamin verdi.25 gün uğraştık git gel sonunda nezleden kurtuldu.4 gün önce iç-dış parazit aşısına götürdüm yaptılar buraya kadar normal .Bugün ilk defa önce köpüklü birsey kustu hemen arkasından uzun bir parazit kustu.Çok korktum hemen aldım veterinere götürdüm kaka tahlili istedi ve tekrar parazit aşısı yaptı yarın yani bugün bayram diye Bayram'dan hemen sonra tahlil vereceğiz ama suan iştahsız hemde cok zaten 1 hafta önce 950 gramdı suan 800 gram yemiyor a/d diye bir mama verdi veteriner son 2 haftaya kadar onu kullandık sonra royal Can'ın ın baby maması nı kullanıyordum suan hiçbirini doğru dürüst yemiyor veteriner korkma Dedi ama iyi değil burnu akıyor halsiz daha önce böyle sorunlarla karşılaşanlar oldu mu lütfen bir cevap yazın kızıma birsey olur mu???

16 CEVAP

Çok sevindim ya inşallah nezleden de kurtulur sağlıklı ve guzel bi şekilde yaşarsınız sevgiler :)