Pire Yumurtasi

Therumeysa

az once yanimda yatarken kulağına yakın bir yerde beyaz minik birsey gorup aldim tirnaklarim arasinda sikistirinca cit sesi geldi gecen hafta dis parazit damlasi uygulamama ragmen bu nasil olabildi ve napmam gerekir eve veya bana gecme ihtimali nedir

3 CEVAP

PERIveLIDYA

Dış parazit damlası kana karışıyor. Yapılırken ille de vücuda girmesi gerekli değil. Pire zaten insana bulaşmaz. İlaç da etkisini gösterir.

Benim1kedimvar

Vet hekim bana olabiliyor özellille sicak yaz aylarinda demisti . hekimin soyledigine gore parazit kedinin vucuduna zarar vermesin diye yapiliyomus. Asi Kana karistiginda pire kani emince zehirlenip ölüyormus pire

Therumeysa

bu dış parazit damlasından ama. vücuda giren bir uygulama değil