Doktorun Dediği Hangi Mama

Ealbs

Doktor hardal için advence,hills royal canin ve problan kullanabilirsin dedi hangisi daha iyi olur sizce ama çokta pahalı olmasın lütfen kendim karşılıyorum çok gücüm yok

7 CEVAP

patili

royal canin daha iyi olur. kaç aylık,

PERIveLIDYA

Ben royal canin kullanıyorum ve memnunum :)

patili

400+400 gr hediye kampanyalısı var. Royal Canin Baby&Cat alman çok daha iyi olur. 6 aya kadar onu kullan. Fiyatı bu paketlerin *********.com da veya *********.comda 26 tl civarı. 1 kg.ye yakın. 2 paket alsan 52 tl ödersin en fazla.

yanik_kedi

N&D acana orijen daha üst sınıf mamalardir tavsiyem bu üç mamadan birini kullanmanız yönünde

Ealbs

3 ay 1 hafta

Ealbs

Fiyat olarak nasıl peki tüy dökmeyi arttırır mı nasıl bir mama

HAY_DOST

Proplan bence kullanmayın nestle üretiyor o mamayı nesle ise 1 israil markası fazla konuyu açmak istemem siyasete falan girer bu ortamda konuşulmaz böyle şeyler anlamışsınızdır (İSRAİL) ayrıca içerik olarak da pek kaliteli sayılmaz
%20 et oranı mesela , %100 etden %20 et hiçbir şey eder . Ayrıca kediler ve köpekler doğada tahıl yemiyorlar siz hiç bir köpeği buğday yerken gördünüz mü ya da kediyi?
Aynı şekilde Royal canın ve advence de bu şekilde mamalar
Hele Royal canın çok yağlı ve bağımlılık yapıyor sizinki köpek olsa ucuz mama önereceğim ama ayda 70-80 tl verip acana nd gibi kaliteli bir mama alsanız?