Kedim Hamile Fakat Ben Korona Virüsü Kaptım Kedime Bulaştırır Mıyım?

Kedilere korona virüsü bulaşıyor mu?

4 CEVAP

Oqrenerde06

Bulaşmaz.

alabalik32

Eskiden bulaşmaz diyorlardı. Şimdide bulaşıyor uzak durun diyorlar.

aysuaks125

YA İLK OLARAK GEÇMİŞ OLSUN ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN
EN SON BAKTIĞIMDA NTV DE HAYVANLARA CORONA BULASIYOR DİYORLARDI AMA HABER BU NE KADAR DOĞRUDUR BİLEMEM

siriniko29

Şu net bulaşmaz diyenleri hiç anlamıyorum. Yapılan son çalışmalar insanlardan evcil hayvanlara covid-19 virüsünün bulaştığını gösteriyor. İnternette birçok kaynak bulabilirsiniz. Tedbirli olmakta fayda var