İki Kediyi Alıştırmak

Sekerrimm

Bugün evimize 4 aylık bir kedi kısa süreliğine geldi ve bizim yavru kedimiz çok korkuyor gelen kedi sağır ve ona saldırmıyor ama yine de bizimki hırlıyor. Şu an kapı açılmasından şise sesinden bile korkup hırlıyor. Bu kedi gidince de böyle yapmaya devam eder mi? Bu korkaklık onda kalır mı yani?

1 CEVAP

Aebrup

Benim kedimde 3 bucuk aylik eve baska bi yavru kedi getirmiştik kisa sureli bi depresyona girdi ama kedi gittikten sonra duzeldi