Kedimin Nesi Var? Fip Olabilir Mi?

Dufffff

Kedim 4 5 gündür halsiz. Veteriner kedi nezlesi olduğunu bağışıklığını güçlendirmenin gerektiğini söyledi. İştahı normal su içmesi de iyi dışkılama da normal. Ama halsiz bitkin gözüküyor. Normalden sık ve derin nefes alıyormuş gibi geliyor . Burnu sadece bir kere sarı olarak aktı. Acaba bu basit bir nezle mi yoksa fip falan olabilir mi?

3 CEVAP

seliinkececi

istahi ve su icmesi yerindeyse endiselenmeyin nezle olmusa benziyor burnu da akiyormus zaten:) bagisikligi guclendirmek icin kefir, yogurt ya da vitamin surubu verebilirsiniz

Dufffff

Yutkunma güçlüğü başladı bugün yaş mamasını yerken mamayı ağzına alıp geri bırakarak zor bitirdi. Neden olur ki bu

Monserzk

Beta glukan içeren bir vitamin kullanmanızı öneririm