Kedimin Bacağında Tüy Dökümü

zeysf

bugun kedimin bacağında bu şekilde bi boşluk olduğunu fark ettim . iki gün önce de masa da bi tüt topluluğu görmüştüm ama aklıma gelmemişti böyle bi şey olabileceği. sanki bi yere yapışmış da kopmuş gibi bütün halinde duran tüyler. biraz önce de açmıştım soruyu ama net gözükmediği için tekrar fotoğrafladım. ikisini de ekliyorum. neden olur acaba bu mantar mıdır ?herhangi bi kızarıklık yok

3 CEVAP

Haceli

şöyle 3 4 gün gözlemleyin bulaşma yayılma varsa gidersiniz

BuseDM

Bence mantar olabilir ama hiç bir fikrim yok.. internetten araştırabilirsiniz

kedilulu

Yaşanırken ısırma ve koparma varmı gözlemleyin