Kedi Sokak Kedisi Bu Şekilde Duruyo Sürekli Bişey Yemiyo Ve Yeşil Kustu İki Gündür Böyle Yardım Edin

bu şekilde sürekli yatıyo bişey yemiyo annesi var ama biley yapamıyo iki gğn önce de yeşil kustu sebebi ne olabilir yardım ederseniz sevinirim

5 CEVAP

dollfacepersian

Sebebini veteriner olmadığımız için net bir şekilde söylememeniz imkansız ki veteriner bile görmeden,tahlil yapmadan nedenini söyleyemez. İmkanınız varsa veterinere götürmeniz en iyisi olur,durumu ciddi görünüyor

Seid_Oyunda

o kedi hastatir malesef kisa zmnada olur

Lesiment

ACİLLLL ! veterinere götürün yazık o kediye lütfen acil götürün .

Zlatan

Yeşil kusması midesinin boş olmasından kaynaklanıyor. Ama bir iç parazit olayı da olabilir. Benim kedim de bi şey yemiyor yeşil kusuyo halsiz falandı midesini üşütmüş. İnşallah bu tontiş de midesini üşütmüştür ağır bi şeyi yoktur. İnsaflı bi veterinere götürüp sokakta bulduğunuzu söylerseniz size çok yük olmayacaktır kedicik.

Zlatan

Bence veterinere götürene kadar çok küçükse ağzına enjektörle sulandırılmış süt aıkabilirsiniz. Büyükse de yoğurt olabilir hem midesini rahatlatır. Umarım bi şey olmaz götürdüğünüzde haber verin lütfen.