Acil Yardım

Kedi sokak kedisi sürekli böyle yatıyo bişey yemiyo iki gün önce yeşil kustu annesi var ama o da bişey yapamıyo doğal olarak ne yapabilim su bile içiremedim bişey yemiyoyardım ederseniz sevinirim

3 CEVAP

ygzkptn

Veterinere gitseniz iyi olur

yasement

Vakit kaybetmeden veterinere goturun. Arayin onceden bayram oldugu icin.

sezind

Yemek yememesi iyi bir şey değil. Kusmasının birçok sebebi olabilir. Benim de tavsiyem veterinere götürün. Burdan bizim bir şey dememiz zor.