Kedim İshal Oldu Pet Shop Flagyl Diye Bi İlaç Önerdi Olurmu?

ecearslan4

Arkadaşlar bu gün 1,5 aylık kedi aldık aldığımızda kedi ishal mis pet shop flagyl diye bir ilac önerdi eczaneden aldık sadece kediler değil çocuklar da kullanıyormuş olurmu ? Yada başka bişey onerirmisiniz ?

4 CEVAP

Linbonrick

Flagyl ilaç faydalı eğer içiremezseniz suyuna bir kaşık şeker bir kaşık tuz koyup karıştırabilirsiniz. Buda diğer çözüm olarak aklınızda kalabilir

ecealtas

Flagyl bende kullanmıştım kedi için ishalini geçirmişti. Şırınganın içine çekip veriyordum, bir sorun yaşadım memnun kaldım

Benim1kedimvar

Neyden ishal oldu

ecearslan4

Yeni aldık aldığımızda ishal di