Artan Sinir Bozucu Başlıklar !!

Buketbayraktar

Arkadaşlar bu ara deliren petlebiye geliyor sanırım. Açılan saçma başlıkları ciddiye alıp cevap yazdıkça gündemde kalıyor. Kişilerin istediği kaosu ve tatmini veriyoruz, gerek yok. Soruyu şikayet edin geçin. Bazıları eğitilmez, öğretilmez, laf dinlemez oluyor çünkü.

6 CEVAP

Findikthecat

Evet çok haklisiniz onemli sorular asagida kaliyor.

takip edemiyorum ondan göremedim sözünü ettiğiniz başlıkları lakin artan mama fiyatları da çok çok çok sinir bozucu hazır uygun yer bulmuşken iç dökmek istedim :'(

BuseDM

Taa 4 yıl önceki soruya cevap veren bile olabiliyor tam bi saçmalık :/ gündeme getirip insanları şaşırtıyorlar

Renklipati

Evet bende gördüm fakat cevap bile vermedim bunlara cevap verdikçe böyle ergen soru başlığı açacaklar
13 15 yaş aralığı çocuklar gelip saygısızlık içinde soru sorup birde cevap veriyorlar
Bazan bakıyorum aynı kişi bir günde 10 soru sormuş havadan sudan, bırakın da gerçekten acil durumdaki kişilerin soruları öne çıksın.
Aslında en önemli de bu saçma sorulara lütfen tenezzül edip cevap vermeyin polemik amaçlı boş boş konuşmak için açılan soru çünkü
Eski yıllanmış sorulara yazanlar bir zahmet tarihe baksalar keşke,yada sorun aynı ise bir zahmet yeni başlık açıp sorun

emreovec

Evet, bazı başlıklar saçma ve anlamsız ama burada da en acil soru mama önerisi ve kum önerisi. Hadi hadi kedim çok yaramaz. İshal. Zibilyon tane de aynı konulardan geriye dönseler ya da google da iki search edilse bulunacak milyonlarca aynı konu.

Ayrıca sanki gerçekten acil durumu olan lütfen veterineri arasın.

Aycaazeus

Evet haklısınız. Onlar yüzünden acil konular geriye düşüyor. Kendi hakkında soru soranı mı ararsın, sırf puan kasmak için saçma sapan başlıklar açanı mı, aynı konuları sıkılmadan soranı mı, alakasız sorularla burayı meşgul edeni mi yoksa taa 7 yıl önceki başlığı bu yıla getireni mi ararsın hangisini? Hepsi var bu sitede. Gereksiz başlıklar aşırı çoğaldı. Herkese önerim hiç cevap bile vermeyin, şikayet edin ki daha fazla meşgul etmesinler!