Kedi Pati Bakımı İçin Öneri

nyancat

Kedim 3 buçuk aylık büyüdükçe sanki patileri biraz daha sertleşiyor ve patilerinde küçük çizikler vs oluşuyor nasıl bir bakım uygulamalıyım

5 CEVAP

HAY_DOST

Trixie pati kremi

Puppy730

*Trixie Kedi Köpek Pati Bakım Kremi

Benim1kedimvar

Cizik derken nasil cizikler

nyancat

Ufak tefek kumdan kaynaklı olabiliceğini düşünüyorum çünkü bir köpek gibi kumu kazıyor derin çizikler değil ama nemlendirmem gerekiyormuş gibi hissediyorum ama bu konuda bir bilgim yok

Puppy730

Trixie kedi köpek bakım kremi. Kullanıyorum ve gerçekten muhteşem. İlk kullanımda etkisini gösteriyor.