Irk Kararsızlığı

HAY_DOST

Anket

Maltese terrier
(4 oy)
Rus finosu
(2 oy)
Amerikan Cocker spaniel
(3 oy)
Toy poodle
(3 oy)
Toplam (12 oy)

Merhaba oğlum marcoya bir arkadaş almak istiyorum
Disiplinli bir köpek bu yüzden diğer köpeği eğitirken sorun yaşamayız diye düşünüyorum
Ankete katılıp yardım ederseniz mutlu olurum küçük pati dostlarınıza benden♡♡♡

13 CEVAP

Cotontzu_Siri

Bu resimlerdeki köpeklerin hepsinin cinsi farklı. Spitz mi demek istiyorsunuz? Bir fotoğrafta gördüm gerçek rus finosunu (bolonka). Pek bilinmeyen bir cins olduğu için cinsini anlamadıkları bütün küçük köpeklere rus finosu diyorlar. Bu köpekler rusya asıllı bile değil.

Cotontzu_Siri

Linki tekrar atar mısınız

Luckyssss

Toy poddle dedim ama maltese terrier de olabilir tuvalet eğitimi kolay öğreniyolar :)

Cotontzu_Siri

ev içinde mi bakıyorsunuz

HAY_DOST

Evet ev içinde bakıyorum

Cotontzu_Siri

Cocker sizin için uygunsa bir cocker daha alabilirsiniz. Tüy bakımıyla başa çıkabilecekseniz poodle öneririm. Rus finosu dediğiniz köpek bolonkadır. Bu sefer küçük ve daha sakin olsun, o kadar tüy bakımıyla uğraşamam diyorsanız bolonka veya maltese öneririm. Maltese daha hassastır.

HAY_DOST

Bolonka ile rus finosu alakası yok yanlız

HAY_DOST

Bu balonka

HAY_DOST

Bu ise rus finosu

HAY_DOST

javascript:;

Cotontzu_Siri

Bu sitede köpek ırklarını en çok araştırmış kişiyim. Rus finosu dediğiniz köpek her ne kadar her yerde farklı köpekler için kullanılsa da aslında bolonkadır. Siz papillondan bahsediyorsunuz anladığım kadarıyla.