Kedim Çok Zayif Napmaliyim

Aebrup

Pisiciğim çok zayif bildiğin derisi gözüküyor eve her gelen ailem zayif cok deyip duruyo cok uzuluyorum asilarini yaptirdim vitamin aldim aslinda baya mama da yiyo ama yine de cok zayif napmaliyim neden olabilir

10 CEVAP

batuhantopcu

Kimi kediler bu şekilde oluyor. Yemesi içmesi iyiyse hareketlerinde bir aksama söz konusu değilse endişelenecek bir durum olmadığını düşünüyorum.

Aminto

Bazıları öyle oluyor işte benim kedilerimden biri de öyle yapısal olduğunu söyledi veterinerler. Sağlıklıyla bir sorun yoktur bence.

dollfacepersian

Cinsiyetini,yaşını ve kilosunu söyleyebilir misiniz?

Cotontzu_Siri

Hangi mamayı kullanıyorsunuz

Aebrup

Kedim 3.bucuk aylık Royal Kitten36 kullanıyorum mama olarak, whiskas yiyordu onceden ama onla ilgili kötü yorumlar gorunce bu mamaya geçtim

ecealtas

Benimde iki kedimden biri diğerinden daha çok yemesine rağmen daha zayıf, eğer yemek yiyorsa ve halsizlik,hareketsizlik yoksa yapısından kaynaklıdır endişelenmeyin

hmyrylmz

veterinere tekrar dan götürün

hmyrylmz

ya da mamasını değiştirin

HAY_DOST

Hangi mamayı kullanıyorsunuz

Aebrup

Hareketli evet bir sıkıntısı yok gibi sadece cok zayif bacağındaki kolundaki deriler hep boş olduğu için üzülüyorum ama bi sey olsa doktorda söylerdi herhalde