Petshoptan Açık Mama Alınabilinir Mi?

Benim1kedimvar

Geçici bir süreliğine petshoptan Mama almayı düşünüyorum Sizce zararlı olur mu proplan veya Jungle almayı düşünüyorum

7 CEVAP

Cotontzu_Siri

Genelde bayat satıyorlar ve içine başka mamalar da karıştırıyorlar

oztasilares

kaç günlük idare etmeniz gerekiyor ?

oztasilares

bizim oğlan yemiyor açık alınınca sağlıklı olmuyor zaten verdiğim para çöpe gidiyor

Benim1kedimvar

Peki Şimdilik mamayı nereden alabilirim internetten şu anda alamıyorum veterinerlerde de iki üç katına satıyorlar

Benim1kedimvar

1 aylık

yasement

Proplanı al bence. Ya da araya başka karıştırır diye tereddüt ettiğin bi yerse royal canin al onun şekli çok farklı olduğundan tanırsın.

Benim1kedimvar

Royal canin proplandan daha pahalı değil mi