İshal Ve Kusma

Minnak53

Merhaba arkadaşlar,
Kedimde sabaha karşı aniden kusma ve ishal başladı kusma sarımsı herhangi birşey yok inceledim ishali kanlı değil iç dış parazit aşılarına 15 gün kalmıştı neden böyle birşey olmuş olabilir kuru mamasından başka birşey yemez zaten. Keyfide hiç yok veterinerler bayram olduğu için kapalı ist avrupa yakasında buldum bir tane nöbetçi gültepe tarafında birazdan götürecem başına gelen var mı ??

3 CEVAP

AlacaHurrem

Veterinere götürdünüz mü? Acilen veterinere..

Minnak53

Arkadaşlar kimsenin başına gelmedi mi

Minnak53

Evet az önce geldik nöbetçi ist avrupa yakasında bulduk ve gittik enfeksiyon dedi çok korkulacak bir durum yok dedi yarın tekrar götürücez 5 adet iğne vuruldu miğde isal antibiyotik vitamin ateş düşürücü alerjik için yarında kan alınacak duruma göre bakarız dedi eve gelince biraz mama ve su içti biraz miyav miyav yaptı şuan sanki rahatladı gibi ama iç dış parazit baktariyel değil dedi.