Kedimin Burasi Normal Mi ? Fotografli

Benim1kedimvar

Yattığında boyle bisey oluyo normal mi ? Ayaktayken de hafiften

7 CEVAP

Denizzzzzz

Kaç aylık küçükse normall zamanla toparlanıyor göbüşleri benim minnoşlarda aynı :)

Zeynooo

Normal görünüyor. Fazla yemisse karnın sis olması normal

Benim1kedimvar

Karnı şiş değil derisi hafif sarkık karni normal

Benim1kedimvar

11 aylık

PERIveLIDYA

Benimkinin de karnı sarkık yürürken sallanıyor göbüşü. Normal bence.

Denizzzzzz

Zamanla toparlanır korkma

pinarcaya

Ben resimde birsey fakedemedim ama benim kedimin de bebeklikten beri gobegi sarkik. Veteriner fitiktan suphelenmisti ama muayeneye goturunce fitik degil sadece yag dedi. Siz de bir gosterin iciniz rahatlasin bence.