Kısırlaştırma Sonrası Yaş Mama Değişimi?

Kira

Merhabalar:)
Kedimi yaklaşık 1 ay önce kısırlaştırdım ve kuru mamasını kısırlaştırılmış olarak değiştirdim ama yaş mamasını ne yapmam gerektiğini bilmiyorum değiştirmeli miyim yoksa junior dan devam etsek sorun olur mu?
Yardımcı olanlara şimdiden teşekkür ederim :))

1 CEVAP

Buketbayraktar

Yaş mamada bu çok mühim değil. Haftada Bi kaç kez verdiğimiz ödül gibi bir şey aslında. Tabi ki iyi içerikli kaliteli bir yaş mama olsun ama ben yavruykende yetişkin alıyordum farklı lezzet olsun diye şimdi kısır. Yine karışık veriyorum