Yavru Kediye Su Vermeli Miyim

BademSeker

Arkadaşlar tam 1 aylık 3 yavrum var. Anne sütü emiyorlar ve Bugun ilk kez yaş mama verdim biraz. Giderek oranini artiricam. Fakat su da vermem gerekir mi? Gerekirse nasil icmelerini saglayabilirim? Cevaplariniz icin simdiden teşekkürler

1 CEVAP

Buketbayraktar

1 ay itibariyle artık su içmeye başlamaları gerekir. Ulaşabilecekleri yerlere çerez kasesi gibi kolay içebilecekleri kaplarda taze içme suyu koyun. Suyu sık sık tazeleyin. Kendileri içmeye başlayacaklardır