Maltese Terrier Beyaz Tüy Bakımı

mirasude

Merhaba :) 7 aylık maltese bir bebeğim var. Tüylerini sürekli tarıyorum ve bakımına özen gösteriyorum ancak ağız kısmında sürekli bir kahverengilik oluyor. Silmeyi denedim fakat geçmedi bir türlü :( Geçmesi için ne yapabilirim acaba?

2 CEVAP

End_19

Arada kesip kısaltabilirsiniz lekeli olan tüyleri. Bide su içince kurulamakta çözüm olabilir çünkü mamaya değince ıslakken leke oluyor

AleynaParlak

Akne olabilir Dr. Animal kulak göz gibi heryerden kullanılıyor
Gazlı bez alın sıkın ve çitiler gibi çenesini silin günde 2 kere mama kabını metal veya porselen senin plastik olmasın