Cıbau Köpek Maması

Luckyssss

Nasıl bi mama sizce ? Almalımıyım

7 CEVAP

Luckyssss

Bu arada sert çıkıştıysam kusuruma bakma hayvan konularında hassasım :) kendimi iyi bakmıyomuş gibi hissedince nefret ediyorum kendimden :)

HAY_DOST

Berbat kalitesiz malzemeler kullanıyor siz daha önce de felicia kullandığınızı yazmışsınız o da kaliteli değil

Luckyssss

Ama reflex gibi mama dan daha iyidir burada durumu olmayan insanlarda var reflex kullanmaktansa veya da daha düşük bir mama onu kullanmayı iyi eylerim ve ayrıyetten köpeğim çok seçici ilk kuru yedirmeye felicia ile alıştı o yüzden mama değişiminde kararsızım nazaran düşük fiyat ve kaliteli bir mama arıyorum

Cotontzu_Siri

Bozita ile golosinin en küçük paketlerinden deneyin. Belki sever. Acana düşük tahıllının fiyatı da kalitesine göre uygun ve içerdiği tek tahıl yulaf, patates yok.

Uygun fiyatlı bir mama arıyorsanız Golosi'yi deneyin derim, kendi fiyat aralığında en iyi mama bence :)

Luckyssss

Tesekkür ederim :)

Golosi iyi bir İtalyan maması tavsiye ederim kesinlikle. Kuru mamasını da yaş mamasını da kullandım ve bir problemimiz olmadı, siteler de falan sanki biraz yanlış bir algı yaratılıyor golosi hakkında orta altı bir mama gibi ama bence kesinlikle orta üzeri ve fiyatına göre gayet kaliteli bir mama.