N&D Veya Fitmin

Luckyssss

Anket

N&D
(11 oy)
FİTMİN
(13 oy)
FELİCİA
(1 oy)
BRİT CARE CRAZY
(4 oy)
Toplam (29 oy)

arkadaşlar hangisi acaba anletime de katılırsanız ve neden hangi mama oldugunu söylerseniz sevinirim arık gerçekten mamayı değiştirmek istiyorum

21 CEVAP

Cotontzu_Siri

Tabii ki nd. Digerleri iyi bile degil

Luckyssss

Yinede tesekkü ederim :)

HAY_DOST

Kurutulmuş Kuzu Proteini(%24), Hidrolize Kemiksiz Kuzu Proteini (%17), Baldo Pirinç (%16), Mısır,Rafine Tavuk Yağı, Bezelye, Hamsi Unu, Bira Mayası, Hamsi Yağı (%2), Harnup,Nükleotit Maya Proteini, Kurutulmuş Şeker Pancarı, Mineraller, Prebiotik MannanOligosakkaritler, Deniz Yosunu, Yaban Mersini Tozu, Avizeağacı Özütü, Pisilyum,Kadife Çiçeği Tozu.

Pirinç
Pancar
Et olmaması

?:-!!!

pongul

nd tahılsız yüzünden ileri derecede ishal olmuş ve sindirimini toparlamaya çalıştığımız 2 aylık bir yavru var bizimle çok kısa bir süredir. şu anda brit care crazy ve başka ek mamalarla vs. toparlamış durumdayız. diyeceğim odur ki her mama her kediye iyi gelmiyor. diğer kedilerimle de bc crazy'e devam ediyorum.

Luckyssss

Bildiğiniz farklı mamalar da varsa ekleyebilirsiniz nedeniyle birlikte

Benim1kedimvar

Kedi için mi

Luckyssss

Köpek için de kedi içinde

Luckyssss

Ama kedi için N&D derseniz eğer onu alamıcam

Luckyssss

Düşük fiyat ve kaliteli bir mamayı nedeniyle söylerseniz iyi olur

pinarcaya

Ben nd kullaniyorum.su anda ama kullandiklarimin icinde proplan daha uygun fiyatli. En azindan nd ye gore daha uygun. Kaliteli bir mama ayrica. Happycat mamayi da veterinerimiz cok ovuyor.

Luckyssss

Nd ufak cinslerde 2.5 kilosu veya 3 kilosu ne kadar zamana kadar dayanıyor

yasement

Nd tahilli kullaniyorum ben kedime. Fitmin brit daha ucuz degil galiba ondan. Fitminle brit benziyo gibi icerikleri ben arastirmistim degistirirken ama pek kimse kullanmiyo onu diye yanasmadim

Luckyssss

Fitmin içeriği de güzel gibi bi kere kullanmıitım siyah paketli olanını

yasement

Evet icerigi britle ayniydi nerdeyse

Luckyssss

O zaman onu mu alayım diyorsun :)