Pire Damlası

sarmanbirkedi

Merhaba, malum sıcaklar geliyor kediler pirelenmeden ense damlası almak istiyorum. Bunun için merkeze gideceğim. Bir tanesinin ortalama fiyatı nedir ona göre para alacağım da.

3 CEVAP

Buketbayraktar

Bulunduğunuz ile veya veterinere göre çok değişiyor. Ben İstanbulda gittiğim veterinerden 50 TL ye alıyorum ama Avrupa yakasında fatih veteriner diye bir yer var ordan tanesini 20 TL ye aldım. Gitmeden önce veterineri arayıp sorun bence

kedilulu

Ben 55 e teknovet aldım

minky

Teknovet 3 lü paket 155 TL kedi için