Sokak Hayvanlarına Aldığınız Mamalar Ve Yeme Durumları

minky

Ben fazla besleme yaptığım zamanlar için paw paw alıyorum bir süredir ve yemeyen kedi köpek görmedim.Kedilerde köpeklerde yiyor.Bahçedeki kedilet içinde micho-bonacibo veriyorum hepsi yiyor hatta bazen fazla kalırsa yoldan geçen köpekler yiyor.Haftada 3 gün kedi ve köpek sayısının çok olduğu yerlere gidip baya bi mama döküyoruz.Çok fazla mama ve hayvan olduğu için toplu besleme için paw paw kullanıyorum ve o fiyat bandında güzel bir mama olduğunu düşünüyorum.Dışarı çıktığım zaman gördüğüm kediler için Mito küçük paket,pawpaw küçük paket gibi 500-1000 Gr arası paketli mamaları taşıyorum.

Siz ne kullanıyorsunuz?

4 CEVAP

emreovec

Micho kedi mamasını yemeyen görmedim. Zevkle yiyorlar.

Sonra bir Mystic kedi mama almıştım. Mükemmel bir iştah hali yok hayvanlarda ama bitiyor.

ben proline tavuklu alıyorum sokak kedileri için

ece5kedi

Biz Mito alıyoruz ve zorunda kalınca yiyolar. İlk tercihleri değil. Reflex ve Enjoy seviyolar en çok.

deniznergis

Felicia aliyorum sabah lari işe giderken yemliyorum.bir haftadir aksamlari da yolumu keser oldular😂