Kısırlaşırma Sonrası Yara Yeri Enfeksiyon

_sbahar

Arkadaşlar 1 hafta oluyor dişi kedimi kısırlaştırdım. Dün yara yerinden bulanık kan damlası geldi. Bu sabahta gizli dikişi sökmüş böyleydi yarası fotoğraf bırakıyorum. Veterinere henüz götüremedim işe gitmek zorunda kaldım. Sizce acil bir durum var mıdır. Üzülüyorum böyle olmasına bu durumu yaşayan varsa tecrübelerini paylaşabilir mi

4 CEVAP

oscarto

Enfeksiyon kaptıysa bence en kısa sürede veterinere götürmeye çalışın.

ece5kedi

Bazen o damla gibi şey gelebiliyormuş ancak 1 hafta sonrasında olması kafamı karıştırdı. Bence hekiminize fotoğrafını atın en iyisini o söyler

Elifsu17

Sarı sıvı coğu zaman enfeksiyondur, bu fotoyu veterinere atmalısınız bence

_sbahar

Veterinere aynı gün gittik zaten arkadaşlar. Evet enfeksiyon dedi veterinerde yarası kendi kendine bir iki güne kapanır çok önemli bir durum yok dedi. Birazcık iltihap akıttı temizledi yarayı birde antibiyotik yapılıyor şuan bir kaç gün devam edeceğiz. Başına böyle birşey gelen olursa diye. Kısırlaştırma işleminden sonra ortalama kediniz 3-4 gün sonra eski hayatına dönmesi koşup oynaması gerekiyor. Hala mislin yerinden kalkmayan sürekli yatmak isteyen be iştahsız bir kediniz varsa 3-4 günden sonra normaldir diye düşünmeyin veterinerinize danışın mutlaka