Hangi Brit Care

oscarto

Anket

Brit Care Hypo-Allergenic Üriner Sistem Sağlığı için Tahılsız Kısırlaştırılmış Kedi Maması
(1 oy)
Brit Care Hypo-Allergenic Sindirim Sistemi Destekleyici Tahılsız Kısırlaştırılmış Kedi Maması
(3 oy)
Brit Care Hypo-Allergenic Kilo Kontrolü için Ördekli Tahılsız Kısırlaştırılmış Kedi Maması
(2 oy)
Toplam (6 oy)

1 yaşında kısır erkek kedim var, Brit Care alacağım fakat hangisini almalıyım bilemiyorum. Herhangi bir et türüne alerjisi yok, aşırı kilolu değil ve bir sağlık problemi de yok. Siz hangisini kullandınız ve hangisinden memnun kaldınız?

3 CEVAP

minky

Hangi et türünü seviyorsa onu alın.Havalar sıcak tavuk almamak daha iyi olur.

oscarto

Cevaplar için teşekkürler, bende büyük ihtimalle ya tavşanlıdan yada hindili ördekliden başlarım. Ara sıra da diğer çeşitleri denerim.

Buketbayraktar

Ben tavşanlıyı kullanıyorum şuan ama içerik olarak hepsi iyi zaten. Yetişkin kullanırken de her seferinde farklı aromasını alıyordum. Tavşanlıyı sevdi ama baya