Yavru Kedim Ev Yemekleri İstiyor

Arkadaşlar merhaba daha önce kedimin sürekli ev yemeği istediğinden bahsetmiştim.Bu konuda oldukça fazla araştırma yaptım ve ev yemeğini tattığı için kendi mamasından daha lezzetli olduğundan ev yemeği isteyebileceğini okudum.Bana önerebileceğiniz lezzetli bir mama var mı ev yemeğini unutturacak?Birde bunu denemek istiyorum.Belki çözüm olur.

13 CEVAP

Buketbayraktar

Annemin kedisi de tam sizin gibi Bi şey yerken patisiyle elimizden çekiyor 😂 kapıyı kapatıp dışarıda bırakın böyle böyle yapmaması gerektiğini de anlamaya başlar

Ben de aynı durumdan muzdaripim sevsin diye denemediğim mama kalmadı :( ama halen mutfak derdinde çok yoruldum

Buketbayraktar

Öyle Bi mama yok maalesef evde tavuk haşlayıp verebilirsiniz arada. Aynı mamayı kullanan benim kedim ev yemeklerine ağzını bile sürmezken annemin kedisi ekmek bile olsa yemeye çalışıyor kedinin mizacıyla alakalı bu durum. Vermeyin verdikçe daha çok isteyecek

evet istesede vermeyin yaş mama alın

simbakedi

kuru mamayla yas mamayi karistirabilirsiniz ama o zaman da ikisini birlikte yemeye alisir o zaman da yas mama miktarini giderek azaltarak kuru mamaya gecebilirsiniz

Vermeyi düşünmüyorum zaten ama ne bize yemek yediriyor ne de yemek yaptırıyor.Dışarı çıkarıp kapıyı kapatmak zorunda kalıyorum buda içime sinmiyor.Ne yapacağımı şaşırdım.

Kuru mama yiyor zaten ona da çok zor alıştı ama ev yemeği istiyor kendi yemeğini yeni yemiş olsada istiyor karnı tokken bile.

anneninizin ki vazgeçti mi bu huyundan?

Buketbayraktar

O da 7 aylık şuan. Vazgeçti diyemem ama daha az yapıyor. Önceden ne olduğu farketmeksizin her şeye saldırıyordu. Annem de veriyordu bıraksın diye. Annemin ona verdiğini yemeyip yine annemin yediğini yemeye çalışıyordu. Biraz aştık bu şekilde ama tamamen bitmez sanırım o yüzden mizacı dedim zaten

Anladım umarım vazgeçer ya zaten çalıştığım için evde yalnız bütün gün birde eve gelince ben yemek yaparken ve yerken yalnız kalsın istemiyorum ama yapacak birşey yok sanırım.

Merhaba ev yemeği yiyebilir fakat kendi manasını unutturmayınız iyi geceler dilerim 😊

Digol

Barf var aslında çiğ eti biyolojik açıdan yemeğe uygun hale getirdiğini idda eden bir mama markası yanında haşlanmış sebzede veriyosunuz bildiğim kadarıyla.