Kısırlaştırımış Kedi Maması

iremefe

merhaba, pazartesi kızımı kısırlastırıcam. suan royal canin veteriner serisi kullanıyorum. ama içeriğinden dolayı royal canini değiştirmek istiyorum. bütçe önemli değil kızım sağlıklı olsun yeter. önerilerinize açığım

3 CEVAP

Buketbayraktar

Türkiyede bulabileceğiniz en iyi mama orijendir. Bütçe sıkıntınız yoksa bunu alırdım ben

Ben brit care içeriğini çok beğeniyorum bir bakın derim

Buketbayraktar

Britcare benim de kullandığım mama aslında. İçeriğini de çok seviyorum çokta memnunum Ama bütçe sorunum olmasa kullanacağım mama orijen olurdu :)