Kedimin Derisinde Ve Kulağında Kahverengi Lekeler Çıkıyor?

suhedabzks

Kedimin derisinde ve kulağında kahverengi lekeler çıkıyor?

4 CEVAP

yumoshelin

Aynı sorun benim kedimde de var ne olduğunu öğrenirsen yazar mısın:)

Digol

Kulak hastalığına benziyo benim kedimde de var. Pek şikayet yaratmaz genelde çoğu veteriner kanatıcak kadar kaşımıyosa sorun yok der. DrAnimal gibi temizleme ürünlerini pamuğa döküp uygularsanız (kulak içine değil o dışarda tüyü hafif azalmış bölgeye, kulak içine veteriner denilirse geçilir) kaşıntısı azalabilir

Latahzen27

Kediniz mantar ve egzaman oluşmuş veterinere götürmeniz lazim karma aşısı gerek

Latahzen27

Kediniz mantar ve egzaman oluşmuş veterinere götürmeniz lazim karma aşısı gerek