Irkını Öğrenmek İstiyorum

Doguscelk

Irkını öğrenmek istiyorsanız

14 CEVAP

PERIveLIDYA

Terrier mi? Hangi terrier yazmamış mıydı? Sırf terrier olmaz terrier diye bir cins yok ki. Terrier grubu var :/

Cotontzu_Siri

Yavru mu?

Doguscelk

Evet yavru

ygzkptn

Tam olarak bilmiyorum ama pitbull kırmasına benzettim

Cotontzu_Siri

Çok küçük geldi gözüme. Kaç aylık? Büyük cins olduğunu sanmıyorum. Tüyleri ne kadar yumuşak? Tüy döküyor mu? Kokuyor mu?

HAY_DOST

Dost işte cinsini ne yapacaksınız ?

Doguscelk

Biraz tüylüdaha çok küçük ama kaç aylık olduğunu bilmiyorum yakın zamanda veterinere götürücem

Reyyanhan

Bal ya

PERIveLIDYA

Siteye böyle köpekler koymayın. Baktıkça içim gidiyor. Bu ne tatlılık yaaa. Cinsi Hakkı'nda bir fikrim yok ama çok tatlı :D

Cotontzu_Siri

Veterinerler pek anlamıyor cinsten. Benimkinin karnesine terrier yazmıştı.

Cotontzu_Siri

Aynen. Ben de yanına parantez açıp cinsini yazdım sonradan. Lk sinir oluyorum terriwri cins sayanlara.

Cotontzu_Siri

Çok
Terrieri

Cotontzu_Siri

ve köpeğiniz bana labrador kuvasz kırması gibi geldi (şu an bebekse tabi)

hmyrylmz

Çok tatlıymış