Köpeğimin Memesinde Morluk Fark Ettim, Bu Ne Anlama Geliyor? :(

kendisi shih tzu cinsi, dişi ve henüz 1 yaşında daha önceden böyle bi şey yoktu bugün farkettim. memelerinden biri bariz bi şekilde mor ve daha büyük sanki. diğerlerini de kontrol ettim başka bi memesinde de hafif bi renk değişimi var onun dışında diğerleri normal. kitle sertlik vb varmı diye elimle yokladım ama öyle bi bulguya rastlamadım. 2 hafta önce adeti bitmişti bunu da ekleyeyim (belki bi şeylerle ilgisi vardır.) veterinere tabiki götürücem, fakat bilir kişiler fikir verirse sevinirim :( moralim çok bozuk.

2 CEVAP

Luckyssss

Acaba memelerinde süt var mı bakarmısın

baktım ama yok :/