Tuvalet Sonrası

niissaa

5 haftalik yavru kedim tuvalet sonrası tam temizlenmiyor ne yapmalıyım

9 CEVAP

fettahaltuntas

5 haftalik kedinin tuvalete çıkabildiğine şükür edin bence gerisi gelir.

AdaCoco

Ben kedimi 2 aylıkken sahiplendim. Kendini ilk önce temizlemiyordu. Sizin kediniz daha çok küçükmüş. Zamanla öğrenir. Öğrenene kadar hafifçe bastırmadan poposunu silebilirsiniz ıslak mendille.

niissaa

lütfen yardımcı olur musunuz

Pufininelifi

Kedimi 3 aylıkken sahiplendim geldiğinde poposunu hiç temizlemiyordu. Her tuvaletini yaptıktan ıslak peçeteyle ben temizledim. Bir ay kadar sonra kendi temizlemeye başladı. Sizinki çok küçük daha kendini doğru düzgün yalayamıyordur. Zamanla öğrenicektir.

Ilık suyla hafif ıslattığın pamukla kirlenem yeri biraz sil, o devamını getirir. Zamanla da öğrenir böyle böyle diye düşünüyorum

bircansafak

Şu an çok küçük bende 2 aylıkken sahiplendim oğlumu ara sıra oluyodu böyle kazalar sonrasında kendini temizlemeyi öğrendi dert etmeyin

Merkan

Kendiliğinden öğrenir zamanla daha çok küçükmüş biraz sabır ve zamanla çözülür akışına bırakın ☺️ Benim oğlum 7 aylık olacak bazen tuvaletten hemen çıktıktan sonra kendini temizlemiyor ayağını silkeyerek temizlenir sanıyor son çare yalanmaya başladığı zamanları oluyor . olabilir yani 😂

niissaa

teşekkür ederiim cevaplarınız için

Ixterene

Zamanla öğrenir