Kediyle Köpek Aynı Evde Yaşar Mı? Sorusunun Cevabı ?

pasakli_

Sahura uyandım var karşımdaki manzara bu🙈

Kısa kısa açıklayayım. Kediyi sokaktan sahiplendik. Diğer kedilerden dayak yemişti, yaralıydı ve çok korkuyordu. Bie hafta sonra da köpeğimizi barınaktan aldık. Vücudunun bir çok yerinde dikiş izi vardı çok ürkekti. Köpek o geldiğinde kedi evde olduğu için onu aileden birş olarka kabul etti hiç zarar vermedi sadece yemek konusunda biraz sıkıntı yaşıyoruz 🙈 kedşmiz inatla köpeğimizin mamasını yiyor, suyunu içiyor, köpek de biraz duruma bozuluyor 🤣 şki akşamdır çok daha kanka oldu lar köpek yine bu koltukta kuyruğunu sarkıtıp yatıyor kedi ke kuyrukla oynuyor. Herşeyin çözümü varmış arkadaşlar. Evinizi sokaktaki canlara açın 🙏🏼🙏🏼

4 CEVAP

pasakli_

  1. Saatinde bulduk bir komşu sağolsun evine almış, ama bizim olduğunu bilmiyormuş, mahallenin çocukları sağolsun herkese söyleyince aldık yavrumuz hemen künyesini de taktık. Ufak bir sıkıntımız var kalmış olduğu evde dişi kedi varmış oğlumuzun da ufak tefek hastalıkları var tedavi olmadan kısırlaştırmayalım dedi, oğluşumuz her fırsatta gitmek istiyor 🙈

Esnzn

Oyy kurban olurum onların canını yerim ben:) Allah mübarek günde hayrınızı kabul etsin, canlara yuva olmuşsunuz ne mutlu size. benim kediler sonradan gelmelerine rağmen köpeğim onları korur kollar göz kulak olur ama kediler ona hemen tıslar:) sanki aynı evin içinde biz insanlar birbirimize tıslamıyor muyuz? bir de böyle bakmak lazım olaya :)

Buketbayraktar

Çok güzeller bayılıyorum bu ikiliye birlikte sağlıkla büyüsünler 🐾

suususu

Kedinizi kaybolmuş sanırım ne zaman buldunuz? :)