Britcare Mi Mystick Mi?

_zeynep07

Anket

BritCare
(25 oy)
Mystick
(3 oy)
Toplam (28 oy)

Arkadaşlar bir arkadaşım için soruyorum.Normalde rc kullanıyormuş fakat değiştirmeyi düşünüyor.
Fikir belirtirseniz sevinirim.

8 CEVAP

MERQ

@Palyaco

Şu "mama kokuyor", işte "kedimin boku kokuyor" gibi saçma sapan cümleleri gördükçe çıldırıyorum. Bu tiplerin kumları da lavantalı, pudralı oluyor zaten. Arkadaş bok bu kokar! Asıl kokmuyorsa şüphelen! Et içermeyen mama kokmaz zaten. Dayıyım kimyasal havuzunda dezenfekte edilmiş hayvan parçalarını, dayıyım tahılı mamanın içine, misler gibi burçak tarlası koksun, olur mu? İnsan kendi dışkısının kokusunu pek almaz. Senin dışkını da birileri koklasa emin ol daha leş kokuyordur. Kokoreç gömüp de dışkılayın mis gibi kokar! Ben et yemiyorum benimki kokmuyor bu arada! (:

İşin özü koku mamanın kalitesinde bir etken değildir!

Buketbayraktar

Britcare bence en düzgün içeriğe sahip mamalardan mystic için çok şikayet ve güvensizlik var malum Türkiyede doğru düzgün yaşam hakkı bile olmayan hayvanların maması ne kadar denetlenir.

Buketbayraktar

Britcare mamayı 1 yaşında ve 7 aylık 2 kedi için kullanıyoruz ikisinde de ağız ve dışkı kokusu olmadı. Her mama her kediye iyi gelmiyor. En iyi dediğimiz mamalarda bile sorun yaşanabiliyor. Britcare şans verilmesi gereken bir mama diye düşünüyorum. Benim gibi memnun olarak kullanan da çok kişi var

emreovec

Kesinlikle Brit. Mystic çok garip bir mama. Zevkle yiyen kedi görmedim.

Brit Care ile Mystic arasında oldukça fiyat farkı var zaten. Brit Care daha iyi, hem tavuk&hindi içeriği yüksek vs.

M3rcan

Britcare iyi bi mama diye duymuştum tavsiye ederim

Palyaco

Brit çare iyi ama koku yapıyor ağzı ve tuvalet kokusu bence ithal mama exclision kullanın yerli mamada obivan seleclion 1 kiloluk yüzde 50 et ayrıca hamsi ve karides var en iyi yerli mama

Kesinlikle brit care içeriği çok iyi bir mama