Suzionline Gibi Blog Tavsiyesi

patipatili

Merhabalar, bu tarz bilgilendirici bloglar bilen ve takip eden var mı acaba? Kedi bakımı sağlıyla vs ilgili

3 CEVAP

Merkan

İnstagramda patilerlehayat (hasret palaz) diye bir bayanın sayfası var o da çok yararlı tavsiyelerde bulunuyor suzionline ile ikisini takip ediyorum instagramda ☺️

Merkan

Blog mu bilmiyorum tabi ama sayfada baya yararlı bilgiler paylaşıyor detaylıca ☺️

Buketbayraktar

İnstagramda @kedibakisi diye bir sayfa var. Blog değil ama kısa öz ve kaliteli incelemeleri önerileri var. Çok sevdiğim bir sayfa 🐾