Kedide Sesi Catal Gibi Cikmasi

Latahzen27

Arkadaslar sokakta baktığım dişi kedilerdrn birinin sesi catal gibi cikiyor bikac gündür vetede götürecek bütçem yok nae olursunuz bana yardımcı olun acil

2 CEVAP

Halsizlik ve eskiye göre tüylerinde düzensizlik, eskisinden kirli olduğunu gözlemliyorsanız iç parazit belirtisidir, ağrı çekiyordur, ilerleyen zamanlarda karnının her iki yanında şişlik hamile gibi bir görüntü oluşursa veterinerde tenidur iğne yaptırın, bahsettiğim durum şerit paraziti yüzünden oluşur önlem almazsanız bağırsaklara indiğinde diğer kedilere de bulaşır, ölümcül değildir.

Latahzen27

Yakin zamanda dogum yapti kedi ama öldü yavrusu 4 gundur sesi boyle bi halsizlik var ama atesi normal baktım