Yaş Mama Ve Sonrası...

Ferdi55

2 kedim var. Onlara çok iyi bakmaya çalısıyorum haftada 2 kere yaş mama veriyorum. Fakat birisi yaş mama yedikten sonra ishal gibi birşey oluyo anlık sonra geçiyor. Hatta dışkısını kuyruğuna poposuna bulaştırıyor. Kullandığım yaş mama NUTRİ bu dokunma olayı da yeni başladı ne yapmamı önerirsiniz.

1 CEVAP

Kullandığınız yaş mama steril değil belli ki, kuyruğuna ve poposuna bulaşması ishal yüzündendir, durumu önleyebilmek adına gastro mama veya macun eğer bunlar elinizde yoksa aktardan pisilyum alıp 3-5 tane yedirebilirsiniz.