Kısır Kedi Maması

aycylmz

Merhabalar. 8,5 aylık erkek kedimi bu hafta kısırlaştırdık. Veterineri kısır mamaya geçmemiz gerektiğini söyledi ama yavru kedi maması bitmedi henüz. Bitene kadar kitten mama verebilir miyim yoksa hemen kısır mamaya mı geçmem gerekiyor? Kilo problemi yok, 3.7 kg şu an ve yine aynı marka mamadan devam edeceğim, karıştırarak vermek gerekir mi yine de?

2 CEVAP

Ixterene

Bence bitmeyen mamayı sokaktaki canlara verin kendinizede kısır maması alırsınız böylelikle israf olmaz

dilanuzn

Bir sorun olmaz bizde de öyle olmuştu. Kısırlaştırdıktan sonra 1 ay yavru kedi maması kullanmaya devam ettik. Ama kilo problemi olmaması için 1 aydan fazla vermeyin.