Kediler Ve Bitkiler

donence17

Evde çiçeklerim var ve kedimi uzak tutamıyorum, videolarda fotoğraflarda görüyorum kimi kediler gayet sakin duruyor, bunun bir sırrı var mı :)

5 CEVAP

halisms

bildiğim üzere aloa vera bitkisi zararlıynış üzak tutmak için kedi çimi büyütebilirsin ben 2 gün önce büyütmeye başladım

Beyzaduman

Tamamen kedilere bağlı desem:) benim oğlum çiçeklere asla dokunmaz, koklar kenara çekilir. Ama arkadaşımın kedisi toprağını eşeler, yaprağını yemeye çalışır, çiçeği koparır😄
Kedinizin ilgisini çekiyor demek ki

benimkide çiçeklerimi sürekli koparıyor :)

MERQ

Evde sigara kullanan var mı? Saksılara sigara külü dökün hem toprağı besler hem de bazı kediler kokusundan hoşlanmaz. Geri de tepebilir emin değilim, yalnızca bir öneri.

donence17

Kedi çimi, kahve, engel ne varsa denedim ama asla vazgeçmiyor. Öneriler için teşekkürler :)