Bir Erkek Bir Dişi Kedi

Merzela

Merhaba dışarıdan bulduğum yavru kedilerine baktım biraz kendilerine getirdim sahiplendiricegim. İlan verdim fakat yavrularım erkek. 6,7 haftaliklar. 4 aylık dişi kedisi olan biri bir yavrumu istiyor. Evde farklı cins iki kediyle ilgili bir fikrim yok. İkisininde zamani geldiğinde kisirlastiracak. Ama yinede sorun yaşarlar mi? Erkek ve dişi kedi aynı evde bakanlar yardımcı olabilir misiniz. Dişi 4 aylık , erkek 1 buçuk aylık. Ve alışma süreçleri nasıl olmalı?

3 CEVAP

ezgirem10

bizimkilerin dişi olanı 11 aylık erkek olanı 5 aylık alışma süreçleri 3 4 günü buldu başta çok hırlayacaklar hatta belki birbirlerine vuracaklar ama büyük kediler karşısındaki kedinin küçük olduğunun farkında olduğu için ona karşı bir saldırma yapmaz maximum 5. günde oynamaya başlarlar merak etmeyin alışma süreçlerinde belirli saatlerde aynı odaya koyun ikisinide 2 kişi kucağına alsın yakınlaştırıp birbirlerini koklmasını sağlayın

misapet

Bizim de öyle dişim 6 aylıkken 2 aylık erkek aldım daha kolay oldu hiç tereddüt etmeyin bence.

Catloves3

Bizimde 4aylık bir dişi kedimiz vardı 1aylık bir yavru kedi bulduk sokaktan ilk başta çok yan yana koymadık ama 2.gün serbest bıraktık ilk başta hırladılar pati attılar birbirlerine şimdi 5gündür bizde her zaman birlikteler hiç ayrılmıyorlar sizinkide zamanla alışabilir