Sokak Köpeklerime İyi Bakıyor Muyum?

HAY_DOST

Öpüp kokladığım canım sokak köpeklerim hakkında bir şeyler soracağım
1-) mama olarak haftada bir 40 kilo Golosi Alıyorum sizce değiştirmeli miyim? Yoksa devam mı edeyim yani demek istediğim golosiden daha kaliteli bir mama var mı dostlarım için?
2-) babam ile birlikte tahtadan çok büyük bir klube yaptık dışını köpükle kaplayıp boyadık ısı yalıtım gibi yani=) tüm köpekleri kısırlaştırdık sadece 1 tanesi kaldı o da 4 tane tontiş doğurdu onlar için kışın /yazın bu klube yeterli olur mu sizce?
3-) anne sütü emiyorlar ama ben genede yavru köpek süt tozu aldım onunla da besliyorum iri yarı bir şey oldular sizce gerek var mı? Sonuçta sokak pislik dolu bagisikliklari iyice güçlensin diye düşündüm ama?=?

4-) hepsinin kendi mama kabı var suyu ise çok geniş ve rahat icebilecekleri bir kapta günde 2 kez hepsine 300 gr mama veriyoruz haftada 1 ise her 1 köpeğe 800 gr yaş mama yaş mama olarak miglior gatto kullanıyorum klubenin içinde polar battaniye hepsi var
Babam ile bir arazide bakıyoruz onlara orayı citlerle cevirdik bir nevi çiftlik gibi 1 tane furminator dev tarak aldık tabi pahalı olduğu için hepsini onla tariyoruz
Hepsinin farklı renklerde isimliki kunyeleri var aşılarının hepsini yaptırdık

Arkadaşlar eksik var mı bakim ile ilgili bir yanlışımız var mı?
İlk 3 soru sizin kendi fikirleriniz ile cevaplamanizi istediğim sorular
4. Soruda ise eksik varsa lütfen söyleyin paticanlara ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

8 CEVAP

canakavi

emeğinize yüreginize sağlık öncelikle fakat yavrulara anne sütü haricinde süt tozu vermenize gerek yok çünkü anne sağlıklı beslenir ve sütü normal seviyede olursa yavruların annelerinden içtikleri süt bağışıklık sağlıyor zaten yavrulara.

Puppy730

Evet, yavrulara süt tozu vermek yerine annenin beslenmesine daha fazla dikkat edebilirsiniz. Emeğinize sağlık :)

Ece5

Daha ne olsun ya mis gibi herkes böyle bir köpeğe baksa varya her yer mis gibi saglıklı hayvanlarla dolar

Tsubasa9

Helal olsun size ve babanıza. Bu kadar şey yapıyosunuz ve hala eksiklerinizi arayıp daha iyi nasil olabilir diye düşünüyorsunuz. Çok incesiniz.
Sizi kutluyorum

merveandac

Emeğinize sağlık hep böyle sürer umarım :)

HAY_DOST

Çok teşekkür ederim=) küçük bir iyilik sadece onlar da can insan neyse hayvanlar da o dur ben bunu görev olarak biliyorum

HAY_DOST

??? Yardımmmm

HAY_DOST

Ay çok teşekkür ederim =)