Tadım Testi

schembri2

Merhaba,
Elimde 5 farklı mamanın testerı vardı, Taste Of Wild - Rocky Mountain
Proplan - Kitten
Acana - Kitten (Mevcut Maması)
Orijen - Cat & Kitten
Orijen - Six Fish

TOW - Direk Bitirdi
Proplan - Yarısını yedi
Acana - Dokunmadı bile :)
Orijen - Cat Kitten %25
Orijen - Six Fish %10
Denemeyi yaparken mamaların sürekli yerini değiştirdim, ve kapları değiştirdim, maçın kazananı Tow oldu,
İlk baştan beri Acana kitten her daim kullandım, yeri geldi sadece onu verdim, yeri geldi mixledim, acanayı artık değiştirmeyi düşünüyorum, tane yapısından ötürü, proplan zaten vermem, six fish yesin isterdim ama tadımlık yedi, tow ve orijen arasında karar vermeye çalışıcam, tow geyik ve tavuklu bu arada, bide tester bulabilsem Bozita denemek isterdim tavuk harici ama ulaşamadım, ulaşan varsada bilgilendirirse sevinirim.

4 CEVAP

Unabomberr

Tow tester nereden buldunuz? Benimde tecrübe etmek istediğim bir mama

Merhaba testerlara nasıl ulaşabiliyorsunuz?

schembri2

Acana ve orijen testerlar bu sitede mevcut, proplan komşudan aldım, tow club safari adresinden iletişim kısmındaki maile yazdım, hemen dönüş yaptılar 👍

Unabomberr

Burada ne zaman baksam tester olarak hills, felicia, prochoice var, şanslıymışsınız :) kedim seçiciliği abarttığı için ufak paketlerle ilerliyoruz, teşekkürler.