Kedim Meme Arıyor Bu Arayışı Ne Zamana Kadar Sürer ?

olcayk

Kedim 3 aylık ve sürekli meme arıyor ve beni emiyor. Özellikle uyumaya yakın zamanlarında .Bu arayış ne zamana kadar devam edecek ? Geceleri beni hiç uyutmuyor :(

4 CEVAP

nyancat

Benim kedim arada battaniyeyi emiyor sonrada uyuyaklıyor bi polar bulun poları çok seviyorlar ve emiyorlar içgüdüsel bi şey büyük kediler bile yapıyor bazen

Ece5

Gecel sıcak su torbası ve polar koy yanına öylece uyuyaklıcaktır

busepekn26

kediye göre degisiyor bazıları yetiskin olunca huyunu bırakıyor bazıları yetistkin oldugu halde emmeye devam ediyo birde büyüme sekillerine göre süresi uzayadabiliyor kısaladabiliyor belli bir süresi olmuyo

olcayk

Teşekkür ederim cevaplarınız için deneyeceğim :)