Kedi Irkları Petlebide Genellikle Yanlış Giriliyor. Fıto İle Birlikte Irkı Eşleyecek Bir Sistem Olsa

Sel_sel

Kedi ırklarının yanlış olduğunu görüyorum. Foto yükleyince direk ırk ile eşleşse daha doğru yönlendirmez mi sizce?

5 CEVAP

Arzuarslan

Sadece bir fotoğraftan kedi ırkı öyle şıp diye anlaşılır mı? Yani değil program, insanlar bile hemen kesin cevap veremez bazı kedilere. Bir de tabi melez olurlarsa işler iyice karışır. :) Yani bence öyle bi sistem mümkün değil.

Snzlc

Bence cins falan çokta önemli bişey değil kedi kedidir işte. Yanlış girilse ne olacak?

Seymaaacaan

Bunun için uygulamalar var. Bence petlebi kediyi kedi olarak gören bir site, cins olarak değil

Zehranazz

Bunu bir fotodan anlayamazlar ki

blue_hoddle

Bunu herhangi bir fotoğrafdan anlamaları mümkün değil bide kedi melezse olaylar iyice karışır.