Kısır Kediler İçin Nd Mama

DAMLAYMANAV

Nd numune gönderimini durdurduğu için numune deneyemedim. O yüzden size sormak istedim. Kısır kediler için hangi çeşidini kullanıyorsunuz? Kediniz hangisini seviyor ve memnun musunuz?

10 CEVAP

Firuzecik

Pumpkin serisi bıldırcınlı. Ikisi de bayıldı. İlk defa yiyeceklerine guvenip 5 kilo aldım. Normalde hep en düşük kiloda alırdım beğenmezler diye. 1.5 olan bitti 5e geçtik :)

Palyaco

Exclision deneyin tüy dökümü tamamen durdu ve çok sevdi 6 aydır kedi bakıyorum okadar çok mama denedim ki en iyisi bu

vodootrela

ben kedime portakallı ringa balıklı almak istiyorum açıkçası. tavuklar bildiğiniz üzere hormonlu olduğu için balık daha iyi olur diye düşünüyorum ve ileride kepek gibi deri hastalıkları olmaması için de ringa balıklıyı tercih edeceğim. ve bir şey sormak istiyorum, nd numune gönderimini tamamen mi durdurdu yoksa şu anlık mı? birkaç hafta önce mail attığımda stoklar azaldığı için şu anlık numune gönderimimiz durdu demişlerdi

DAMLAYMANAV

Bilmiyorum, bana da aynı cevap geldi. Bir süreliğinedir diye düşünüyorum. Bende ringa balıklı istiyorum ama sevmezse diye korkuyorum

Nadenge

Düşük tahıllı tavuklu narlı serisini kullanıyorum. 5 kg aldım neredeyse bitmek üzere. Ben çok memnun kaldım. Bizimkine bayağı yaradı. Hatta biraz da kilo aldırdı, toparlandı. Tüy dökme gibi bir sorunumuz şimdilik yok çok şükür.

DAMLAYMANAV

Teşekkür ediyorum, başka yerlerdeki yorumlardan anladığım kadarıyla en çok tavuklu en az balıklı seviliyor. Sanırım deneyerek bulacağız.

yelizsenol

ben somonlu düşük tahıllısını kullanıyorum. genel olarak memnunum sadece çok fazla tüy döküyo ama mamaya mı denk geldi yoksa mevsimsel mi onun ayrımını yapamıyorum

DAMLAYMANAV

İşte mamadan mı başka bir etkenden mi bulmak çok zor 😞

Paaaspas

Ringa balıklı denedik. az tahıllı tavuklu ve narlı kadar sevmedi ama tüylerine ve kilo almasına ringa balıklı baya yaradı. İkisi de kepeklenme yapmadı. Ringa balıklının kokusu çok ağır ama tüylerini yumuşacık yaptı

DAMLAYMANAV

Exclusion mamanın hangi çeşidini kullanıyorsunuz? @Palyaco