Yavru Kedi Ödül Maması

losive

2 aylık bir kedi için ödül maması önerebilir misiniz Gimcat veya Reflex nasıldır bu konuda

3 CEVAP

vodootrela

kedime iyi aylıktan beri gimcat multivitamin kullanıyorum zaten çok seviyor hem ödül olarak hem de vitamin olarak kullanıyordum. reflex için de şunu söyleyebilirim bu siteden bir şey sipariş ettiğimde hediye verdikleri reflex ödül çubukları var kedime onu da veriyorum bir sıkıntı yaşamadım ama hiç satın almamıştım yani. bence en kalitelisi gimcat

losive

Kediniz 2 aylıkken gimcat kitten vitamin mi kullanıyordunuz normal halini mi ?

vodootrela

sanırım kitten olanını kullanmamız gerekiyormuş ama ben normal olanını kullandım bir sorun da yaşamadım