Tarak Önerir Misiniz

sugartgecat

kedim uzun tüylü bi tekir kedi evde taragı var taradıgımda ona geliyo ama kedimin üstünde çok tüy bırakıyo eldivenle alıyorum ama yine de kalıyo bize sürtününce bacagımız bembeyaz oluyo boyle iyi tüy alan bi tarak önerir misiniz bi de haftada kac kez taramam gerekiyo kedimi çok sevmiyo taranmayı ama saldırgan olmadıgı icin sabrediyo genelde

10 CEVAP

golsahyildirim

trend.yol da cosmonis adlı satıcıdan furminatör tarak almıştım, fiyatı çok uygun ve gerçekten fazla tüyleri bayağı toparlıyor. haftada bir tarayabilirsiniz, biz kavga ediyoruz her taranma zamanında :D

buse_

Dr. Sacch nin eldiven tarağını öneririm, ben bi kere kullanmıştım hem kedinizi tarıyabiliyorsunuz hemde dökülen tüyleri. Ben gerçekten çok beğendim sizde deneyebilirsiniz 19 tl civarı bişey :)

_sbahar

Kesinlikle furminatör tarak ben bugün ilk defa kullandım ama %100 olmasa da işe yaracağından eminim

Elifsu17

Ben uzun süredir ferplast iğne uçlu kullanıyorum, aynı zamanda kan akışını hızlandırıp ölü deri atıyor bu yüzden fursminator den çok bu ürünü tercih ettim.

Merhaba. Benim kedim de uzun tüylü ve çok tüy bırakıyor. 2 senedir 'Ferplast Gro 5800' tarağı kullanıyorum. Çok memnunum çok güzel tüy topluyor. Furminatör alma ihtiyacı duymadım. Bu arada fiyatı da ona kıyasla çok daha uygun. Ek olarak çok fazla tüy dökümü olduğu için sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez tarama yapıyorum. Faydasını gördüm.

sugartgecat

eldivenle tarıyorum zaten ama yine de kalıyo üstünde tüy

sugartgecat

furminatoru duymustum deniyim bakim tesekkurler herkese

DAMLAYMANAV

Furminatör kesinlikle ama orjinali. Sonrasında da kıyafetler için olan tüy toplama rulosu ile üzerinden geçerseniz büyük oranda sorununuz çözülür.

Simurg1queen

Merhabalar bu sorunla çok uğraştım şöyle bir çözüm buldum en sonunda petzoom tarak aldım ve eldiven ilk önce eldiven ile taramayı yapıyorum sonra ıslak ödüllerden bir tabağın içine nokta nokta sıkıyorum onu yemeye başladığı an tüylerini tersten eldiven ile tarıyorum sonrada tarak ile eğer vakit ayırır günlük yapabilirseniz en fazla 3 veya 4 gün boyunca sonrasında daha az tüy olduğunu fark edersiniz kontrole alma olasılığınız olur yılda 2 defa mevsimsel değişim ve bebeklikten ergenlik ve yetişkinlik dönemlerinde de aynı şekilde tüy sorunu oluyor

Orjinal furminatör rakipsiz bir ürün ama çakmasını alıp memnun olan da var ya. Bazıları birebirini yapıyor