Kedi Mama Önerisi

losive

Bu aralar çok hangi mamayı almalıyım tarzı soru görüyorum. Bende kendi araştırmalarım ve insanların yorumlarına göre bir sıralama yapmak istedim, başka önerisi olanlar veya bahsettiğim markalar hakkında görüşleri olanlar belirtebilir.
1-Acana, Orijen
2-Naturea, N&D
3-Brit Care, Bozita
4-Profine, Matisse
Sıralamayı fiyata göre yaptım malum mamalar oldukça pahalı günümüzde, herkes kendi bütçesine göre uygun olanı alabilir.

9 CEVAP

losive

Acana ve N&D kullanacak bütçeniz varsa Royal Canin asla önermem fiyatını asla haketmeyen bir mama. Kilosu etten pahalı ama içinde et bile yok siz düşünün. İçindeki koruyucuları, renklendiricileri ve küspeleri saymıyorum bile.

losive

Acana ve N&D kullanacak bütçeniz varsa Royal Canin asla önermem fiyatını asla haketmeyen bir mama. Kilosu etten pahalı ama içinde et bile yok siz düşünün. İçindeki koruyucuları, renklendiricileri ve küspeleri saymıyorum bile.

orhdoner

Kesinlikle haklısınız ben katılıyorum size aynısını orada da belirttim kullananlarda sorun olmadığını inatla söyledi ama ben almayı düşünmüyorum Nd iyi mamaydı ama içeriğinde tuz var diye bıraktım doğru mu yaptım bilmiyorum

orhdoner

Başka önerim yok çok güzel olmuş elinize sağlık ama bizim veteriner dedi ki royal canin kullanın kendisinden degil de internetten alın kaliteli sorun çıkmıyor kedilerde dedi ama içeriği çok kötü bir mamayı nasıl alayım ben onu da söyledim orada o da bizim de her yedigimiz de içeriğinde gluten olduğunu söyledi ama ben hala almayı düşünmüyorum şuanda acana kullanıyorum daha önce Nd kullanmıştım

Palyaco

Naturea ama ben hepsini kullanan biri olarak şuan exclision kullanıyorum çok memnunum nd ve açana orjin kedime ağar geldi uyku yapti

losive

Exclusion da çok iyi bir mama ama çok pahalı olduğu için listeye eklemedim ama öneriniz için sağolun bütçesi yetenler onuda deneyebilir.

Orkun60

N&D herzaman iyi bir tercih. Güvenilir ve içerik olarak gerçekten güzel. Acana ve Orijen e o kadar para verilmez en azından N&D onlardan daha uygun fiyat olarak. Korkulu rüya görmeden kullanılır.

losive

Evet fiyat performans olarak bakarsak en iyi N&D veya Naturea denebilir. N&D kullananların bazılarında mama ve dışkıda koku problemi varmış siz yaşadınız mı ?

benirem

kedim için iki farklı mamayı karıştırarak veriyorum. şu an nd narlı tavuklu ve proplan kullanıyoruz herhangi bir sorun yok. ileride nd ile acanaya geçmeyi düşünüyorum