Kedi Kumu Önerisi ?

Şu zamana kadar jungle, lindocat, Quick, vancat, aro ve pisipisi kullandım en memnun kaldığım pisipisi oldu ama koku hapsetme konusunda çok kötü o da. 10 litresi 50 60 lirayı geçmeyecek iyi bir kum önerir misiniz

15 CEVAP

melist35

magicsand aktif karbonlu. 20 lt 46 tl, kumların ferrarisi

Evet magicsandi cok duydum ama çok şikayet edenler var diye biliyorum, siz memnun musunuz topaklanmasi ve koku hapsetmesi nasil ?

simbakedi

feles tozsuz kedi kumunu oneririm gercekten hic ama hic tozutmuyor. ilk koydugunuzda bile etrafta toz gormuyorsunuz. topaklanmasi da gayet iyi. koku hapsi konusunda da kaka ya da cis kokmuyor ama su aralar yaz geldigi icin biraz kumun kokusu oluyor tuvaletin yaninda ama tuvaletten 1-2 adin otede kokusu da olmuyor

buse_

Magicsand aktif karbonlu dan deneyebilirsiniz ben normalini denedim ama karbonlusu daha iyi öneririm deneyebilirsiniz kokuyu hapsediyor ve uygun fiyatlı

Orkun60

Proline kullanıyorum fiyatı ise 10 lt 30 civarı. Topaklanması koku yapmaması vs gayet güzel. Fiyat performans açısından uygun. Bebek pudra kokulu olanı var hem çok hafif bir koku olduğu için kedilere ve bizlere solundugunda çok rahatsızlık vermiyor.

Beyzaysenur

Proline kokusuz bentonit kum 20 lt 50 tl gibi bir fiyata almıştım

Cevaplar için teşekkür ederim önerilerinize bakacağım :)

haticeseven

patcat ince taneli aktif karbonlu

haticeseven

paticat ince taneli aktif karbonlu**

Magnolia

Ben vancat aktif karbon kullanıyorum çok memnunum

melist35

magicsand kokulu kumlar için negatif yorumlar var genelde. ben kokulu kum kullanmıyorum zaten zararlı olduğu için kedilere. aktif karbonlu çok iyi topaklanıyor. wc kabının kapısı olmamasına rağmen asla koku yapmıyor. kokulu çeşitleri için yorum yapamam, kullanmadım. bu kumun muadili reflex aktif karbonlu. aynı gramaj 2 katı fiyatına

Ixterene

@SaveRalph LÜTFEN YAYIN BUNU LÜTFEN!!

benirem

proline serisinden oldukça memnunum. tam bi fiyat performans ürünü. ben genel olarak kedimin kumunu sabah ve akşam birer defa temizliyorum hijyen açısından oldukça önemli

alabalik32

Vancat aktif karbonlu.